03 Eylül

Suyun Gücü ile Zayıflayın; Hydroshape!

Suyun yüzyıllardır bir şifa olduğu söylenir. Bilimsel olarak da su, özellikle cildimizin en yakın dostudur. Hydroshape uygulaması da cildinizi eski sağlığına kavuşturmak ve fazla kilolardan kurtulmanızı sağlamak amacıyla ortaya çıkmıştır.

Hydroshape Nedir?

Hydroshape nedir diye sorduğumuzda karşımıza çıkan en net yanıt elbette suda bisikletle zayıflama teknolojisi olacaktır. Tüm bunların yanında Hydroshape 30 dakika süren seans sırasında bedeninize masaj yapmakta, ozonterapi ve kromoterapi ile birlikte rahatlamanızı sağlamakta ve sizi stresten uzaklaştırmaktadır.

Hydroshape uygulamasını İzmir’de uzmanlarımız ile birlikte deneyebilirsiniz ve 1 seans sonrasında bile ortaya çıkan farkı gözlerinizle görebilirsiniz!

Hydroshape’in Faydaları Nelerdir?

Hydroshape’in amaçlarından en önemlisi havaya göre yoğunluğu 12 kat fazla olan suda pedal çevirmenizi sağlayarak 30 dakikada yaklaşık 400-600 kalori yakmanızdır. Kalori yakımının yanı sıra Hydroshape’in faydalarının arasında, selüliti yok etme, ödem atma, kasların gelişimi ve kuvvetlenmesi, kondisyon ve lenf drenajı gibi faydalar da bulunuyor.

Hydroshape uygulamasını İzmir’de, Sade Derma Estetik merkezimizde deneyen kişiler tüm bu etkilerle birlikte hayat kalitelerinde fark edilir bir artış olduğunu dile getiriyorlar. Bu artışın en önemli sebeplerinden biri de Hydroshape’in sahip olduğu ozonterapi ve kromoterapi özellikleridir.

Kromoterapi Nedir?

Peki kromoterapi nedir? Ve hayat kalitemizi arttırıp bizi nasıl böyle rahatlatır? Kromoterapi, suya farklı renkler yansıtan bir özelliktir. Bu renkler sayesinde sizin psikolojik ve fiziksel olarak rahatlamanızı sağlar.

Hydroshape Uygulaması Nasıl Uygulanır?

Hydroshape uygulaması oldukça pratik bir uygulamadır. 30 dakikalık seans için yanınızda getirdiğiniz bikini veya mayonuzu giyerek kabinin içindeki yerinizi alırsınız ve size özel hazırladığımız ozonlu su yardımıyla pedal çevirmeye başlarsınız. Bu uygulama esnasında saçınız ve makyajınız kesinlikle bozulmaz, ojeleriniz silinmez! Üstelik özel olarak hazırlanan sudaki ozon ve yüksek orandaki oksijen sayesinde çıktığınızda duş almanıza gerek kalmaz. Böylece yaktığınız kaloriler ve müthiş bir rahatlama hissi ile hızlıca yeniden günlük hayatınıza devam edebilirsiniz.

Hydroshape ya da bir diğer kullanımı ile Suda Bisiklet sağlıklı bir şekilde kilo vermenizi, incelmenizi ve selülitlerinizden kurtulamanızı sağlayan bir yöntemdir. Fakat unutulmamalıdır ki tüm bu yöntemler sağlıklı ve dengeli beslenmenizin yanında yardımcı uygulamalardır. Sağlıklı beslenmek ve beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmek için uzman diyetisyenimiz İzmir’de görüşmeler yapabilir bu sayede kontrollü ve sağlıklı zayıflama süreciniz için güzel bir adım atabilirsiniz. Sağlıklı beslenme ile ilgili bilgi almak için ise blog yazılarımızı takip edebilirsiniz!

Aynı zamanda Hydroshape uygulamamız hakkında detaylı bilgi almak ve randevu oluşturmak içinse bize buradan ulaşabilirsiniz!İLETİŞİM

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 533 030 61 050 232 329 19 000 232 329 19 35
Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma