18 Ekim

BB Glow ile Tüm Kış Pürüzsüz Bir Yüz

Yazın bitişi ve sonbaharın kendisi hissetirmesiyle beraber kışa hazırlıklar başladı. Yaz boyunca güneşe, tuzlu suya maruz kalmış cildinizi bir de tatilin getirdiği o rahatlık hissiyle bakımdan mahrum bıraktıysanız şimdi yeniden ipleri elinize alma zamanı! Üstelik bunun için size harika bir önerimiz var.

Zengin içeriği ile cildinizin yenilenmesini sağlayan ve ihtiyacınız olan cilt terapisini size sunan BB Glow ile tanıştınız mı? Üstelik BB Glow bunu yaparken cildinize ışıltı veriyor ve doğal bir fondöten etkisi kazandırıyor. 

BB Glow uygulamasında ilk adım olarak, tüm yaz boyu bakımsız kalan cildinize klasik kabin bakımı ve ardından ölü derilerden arındırıcı bir peeling uygulanır. Bu sayede tüm gözenekleriniz açılır ve cildiniz derinlemesine temizlenmiş olur. Bu adımın sebebi ise BB Glow serumundaki zengin içeriğin cildinize en iyi şekilde nüfuz etmesini sağlamaktr.

Peki BB Glow serumunun içeriğinde ne var?

BB Glow serumunun içeriğindeki en önemli bileşen B3 Vitaminidir. B3 Vitamini, cildinizi nemlendirir ve etkili bir UV filtresi görevi görür. Aynı zamanda BB Glow serumunun içerisinde bitki özleri, aminoasitler ve cildinizin ihtiyaç duyduğu proteinler yer alır. 

Derinlemesine temizlik adımının ardından uygulanan BB Glow serumu cildin alt tabakalarına ulaştıkça ciltteki ton eşitsizlikleri ve lekeler, akne ve sivilce izleri, yara dokular, göz altı morlukları ve göz çevresindeki koyulaşmalar, cilt yüzeyinde belirgin halde bulunan kılcal damar görünümü, ince kırışıklıklar ve güneşin verdiği hasar bu uygulama ile giderilir. 

Peki bu mucizevi uygulama, BB Glow ne kadar sürer? 

BB Glow uygulaması, 10’a günlük aralarla 3 kür olarak uygulanır. Yalnızca 1 ayınızı ayırdığınız bu işlem ile 1 yıl boyunca pürüzsüz, ışıltılı ve kusursuz bir cilde sahip olursunuz. 

BB Glow bunu yalnızca içeriğindeki fondöten etkisi ile sağlamaz elbette. Zengin içeriğinin yanında BB Glow serumu, uygulanma şekli sayesinde epidermise doğru itilir ve deri altındaki hücre yenilenmesi tetiklenir. Bu uygulama şekli ile cildiniz hem serumun içeriğini tamamen özümser hem de artan kolajen ve elastin üretimiyle hücre yenilenmesi başlar.

Siz de yazın yorgunluğunu cildinizden atmak ve kışa pürüzsüz bir ciltle giriş yapmak isterseniz uzmanlarımızdan destek alıp kendinizi BB Glow mucizesine bırakabilirsiniz. BB Glow, İzmir’de uzmanlarımız tarafından Sade Derma Estetik merkezinde uygulanmaktadır. Dilerseniz bizi arayabilir, dilerseniz BB Glow için Karşıyaka’da yer alan merkezimizi ziyaret edebilirsiniz. 

 


İLETİŞİM

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 533 030 61 050 232 329 19 000 232 329 19 35
Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma