03 Temmuz

İbrahim Yıldırım'ın Yorumu ile 2019 Gelin Makyajı Trendleri

2019 gelinleri! Elinizde ne kadar parlak makyaj malzemesi varsa çıkarın! Çünkü bu yıl onların yılı! Metalik farlar, gümüş eyeliner’lar, parıltılı ojeler 2019’da gelinlerin ışıl ışıl görünmesini sağlayacak! Peki ya fazla ışıltıdan hoşlanmayanlar? Onlar için de soft pembe tonları, gelin makyajı trendleri arasındaki yerini aldı. En sade gelin makyajını isteyen gelin adayları için de “yok gibi” makyaj modelleri doğal görünümü zirveye taşıyacak!

Bu yılın modasının nabzını tutan gelin makyajı İzmir uzmanları en çok tercih edilen ve en çok konuşulan bir dizi renk ve stille karşımıza çıkıyor. Profesyonel kalıcı gelin makyajı fiyatları güzellik ve derma kozmetik merkezlerinde prosedüre bağlı olarak sizin kendi seçtiğiniz uygulamaların da etkisiyle değişebiliyor. Bütçenize dost seçeneklerle doğal ve mükemmel görünerek içinize sinen bir düğün imajı bulmanız da mümkün. Gelinlerin çok özen gösterdiği konulardan olan makyaj uygulamasıyla ilgili 2019 neler getirdi, Make-up artist İbrahim Yıldırım sizin için yorumladı!

Size en uygun gelin makyajını seçmek için önceden prova yaparak güvendiğiniz bir uzmanla birlikte çalışma fırsatını elde edebilirsiniz. Daha önce hiç denemediğiniz bir tarzdan veya güzellik merkezinden düğün gününde iyi sonuçlar beklemek zor. Bu yüzden derma kozmetik alanında tanınan isimleri tercih edip keşif ve cilt analizi seansı yaptırmayı mutlaka düşünmelisiniz. Gelin makyajını ciddiye almak son anda tasalanmanızı engelleyecek. Şimdi altı güncel trendle gelin makyajı için 2019’da tercih edebileceğiniz en güzel gelin makyajı stillerini İbrahim Yıldırım’ın yorum ve önerileri ile inceleyelim:

 

1. Metalik Farlar 

Doğallık rafa kalkmadı sadece alternatif makyaj isteyen gelin adayları için metalik, parlak, ışıl ışıl göz makyajları geri döndü. 

2. Romantik Pembeler 

Doğal güzelliğinizi ön plana çıkarıp, sağlıklı bir cilde yapılacak profesyonel ve kalıcı makyaj konseptlerini birleştirmek istemez misiniz? Gelin makyajına naif pembeleri eklersek ne olur? Çok güzel olur. Mat, bebek pembeleri, pastel pembeler ve pembe tonları da bu sezon gelin makyajlarının gözdesi olacak.  Minimalist olmayı seven gelinler için hem mükemmel hissettirecek hem de canlı ve modern bir tarz.  

3. Kırmızı Ruj Neden Olmasın? 

Gelinler kırmızı ruj sürmez mitini kaldırıp çöpe atıyoruz çünkü artık gelin makyajlarında sınırlar kalktı, kırmızı rujlar geldi. İzmir profesyonel makyaj uygulayan merkezler zengin bir şehir, hem de yaz düğünleriyle tanınıyor; bu yıl tanınmış uzmanların gelinlere en çok kullandığı rujlar kırmızı tonlarında. Cazibenin, aşkın ve ateşin rengini çağrıştıran kırmızı dudaklar, tutkulu bir gelinin en seveceği sonuçları ortaya çıkarıyor.

4. Nude Görünüm 

Evet, nude makyaj olmazsa olmaz. Sade kalmayı yeğleyen gelinlerin seçimi aydınlatıcıyla buluşan, sağlıklı ve bakımlı bir cildin parlaklığı oluyor. Düğünde böylesi çarpıcı bir imaj için tercihinizi daima canlı ve parlak, ama bir yandan da doğal bir görüntüden yana kullanın. Önceki aylarda cilt bakımınızı ihmal etmeden düğüne hazırlandıysanız, biraz aydınlatıcı destekli naturel kalıcı makyajla harika bir gelin olabilirsiniz. Hafif dumanlı gözler, nude pembe ruj ve duru bir ten… Doğal ortamlarda gerçekleşen kumsal ve kır düğünlerinde de şatafatlı salon organizasyonlarında da hafif şeftali tonlarındaki bir görünümle ışıldayabilirsiniz.  

5. Mat ve Koyu Tonlar

Mat rujların hayatımıza girmesiyle beraber daha koyu renkler; bilhassa bordolara kadar uzanan bir moda ortaya çıktı. Gotik görünüm, beyaz tenli gelinler gibi esmer güzeller için de koyu rujlarla bu yıl çok tercih edilecek. Asil seçimlerle gelin makyajı İzmir profesyonellerinin gözdesi olan mat ve koyu tonlar bu yıl inanılmaz popüler. Dumanlı göz makyajı veya kalın bir likitle tamamlanabilecek bu koyu ve mat dudaklar sizi masal kahramanı gibi bir geline dönüştürecek.

6. Takma Kirpikler ve Kedi Gözü Eyeliner

Gelin makyajında bir klasik olan takma kirpikleri tabii ki 50’lerden Hollywood eyeliner vurgusuyla pekiştirmelisiniz. Bu imajla ruj tercihiniz de pastel kırmızılar oluyor. Çok detay kullanmadan takma kirpikler, eyeliner ve öne çıkan bir rujla belirgin bir makyaj elde edebilirsiniz. Simli, parlak makyaj ürünlerini sevmeyen gelinlerde mükemmel ve de sade bir keskinlik bu trendle sağlanıyor. Kedi gözü stilinde eyeliner ve takma kirpiklerle, gelin makyajı fiyatları açısından düğününüz için en uygun seçeneği yakalayabilirsiniz.

7. Bronz Makyaj ve Doğal Kaşlar 

Parlak rujların eşlik ettiği dudaklarla tam bir yaz gelini imajı için kalın ve doğal kaşlarınızı bronz tonlarla tamamlayın. Bronz pudralar ve simli aydınlık gelin makyajı tasarımıyla “evet” derken mükemmel görünüşünüz garanti altında. Akdeniz esintisine dönüştürebileceğiniz düğün makyajınız, estetik merkezlerinde kalıcı makyaj İzmir farkıyla uygulanıyor. Bronzer ve kontür uygulaması, bembeyaz gelinliğinizle zıtlık oluşturması fotoğraflarda müthiş görünmeniz için en ideal seçim olacaktır.

İster bronz tonlarda metalik bir tınıyla gelin makyajınızı tamamlayın ister vurguyu kırmızı rujdan yana kullanın. 2019’da estetik evlilik pozları verebileceğiniz, profesyonel ellerde şekillenmiş mükemmel düğün imajınızı dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. İmzanız olan doğal renkleri, turuncu rujla kombine eden aydınlık makyaj trendini bu yıl en sevilen gelin makyajı alternatifleri arasında bulacaksınız. Düğün hazırlıklarını cilt bakımına özen göstererek tamamlayıp, bu süreci kalbinizden geçen modaya uygun bir kalıcı makyaj tasarımıyla tamamlamak iyi hissettirecek.

En havalı ve kalıcı makyaj deneyimlerinizi Sade Derma Estetik ile yaşamanız ve profesyonel gelin imajını gerçekleştirmekte burayı tercih etmeniz mümkün. Bir marka olarak öne çıkan ve İzmir Çiğli'de yer alan güzellik ve estetik merkezi Sade Derma Estetik gelin adaylarının gözdesi. Bütün güzellik ve cilt bakımı uygulamaları ile evlilik hazırlıkları esnasında size gerçekleştirmek istediğiniz her uygulamayı sunuyor. Yepyeni bir ciltle ve en trend gelin makyajı ile dünya evine girmek için en doğru adres Sade Derma Estetik Merkezi.

 


İLETİŞİM

8229/1 Sk. Ece Sitesi A Blok 21/C Ataşehir / İzmir
(Kent Hastanesi Çaprazı - İztik Karşısı)

0 533 030 61 050 232 329 19 000 232 329 19 35
Uzmana Danışın

Uzmana Danışın

gonet parma